Bize Ulaşın; 0312 442 44 74

BİOGAZ

Birsöz Group Biyogaz olarak, Organik atıkları enerjiye dönüştürerek, doğal maddeleri verimli kaynaklara dönüştürmektir. Biyogaz üretimi, katı atık depolama alanlarını kirletebilecek atık maddeleri azaltmaktadır.

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Yenilenebilir Enerji Kanunu ile biyogaz konusundaki birçok projeye geçmiş deneyimlerimizi kullanarak imza attık.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ve gelişmiş mühendislik uygulamalarını bir araya getirerek yüksek ve uzun süreli verim ile performans garantisi sağlamak sürdürülebilir başarımızın arkasındaki en temel unsurdur.

TEMİZ ÇEVRE

Atık su arıtma tesislerinde toksik kimyasalların yayılmasını önler ve atıkları yerinde işleyerek para, enerji ve malzeme tasarrufu sağlar.


  • Birsöz Group- Biogaz
  • Birsöz Group- Biogaz
  • Birsöz Group- Biogaz

Sürdürülebilir Dünya için Yenilenebilir Enerji

Anahtar teslim kurulum hizmeti, sadece tesisi fiziksel olarak kurmanın yanısıra, devreye alma, kabuller ve garantiler gibi birçok arka plan aktivitesi olan bir hizmettir.

  • Temel ve Detay Mühendislik Hizmetleri
    Bu süreç, ön mühendislik çalışmalarından sonra elde edilen veriler ışığında ve imzalan EPC sözleşmesi kapsamında tesise ait 2 fazlı çalışmayı kapsamaktadır.

  • Yeni bir projenin geliştirilmesi sırasında şu hususlar göz önünde bulundurulmakta ve projenin sağlıklı olarak sürdürülebilmesi için detaylı olarak çalışılmaktadır;

  • Doğru projenin doğru koşullar ile doğru yerde planlanması sonrasında projenin doğru şekilde yönetilmesi de şirketimizin verdiği hizmetler kapsamındadır.

Daha detaylı bilgi için; Bizimle iletişime geçin.

Yukarı