Bize Ulaşın; 0312 442 44 74

  • Birsöz Group-Hakkımızda
  • Birsöz Group-Hakkımızda
  • Birsöz Group-Hakkımızda

Yılların Verdiği Tecrübeyle
Yolumuza Devam Ediyoruz.

Şirketimiz 2000 yılında Limak Kurtalan Çimento Fabrikası Bayisi olarak çimento hizmet sektörüne girmiştir. Kuruluşundan itibaren çimento satışlarına başlamış ve her yıl çimento satışlarını istikrarlı bir şekilde arttırmıştır.

Bölgemizde bulunan Hazır Beton Tesisleri, Bims - Parke Taşı Tesisleri, Toki İnşaat ve Karayolu inşaat firmalarının çimento ihtiyaçlarını tam zamanında ve başarılı bir şekilde tedarik ettiğinden bölgemizin önde gelen çimento firmaları arasındaki yerini almıştır.

2002 Yılında Bitlis/Tatvan İlçesinde Volkanik Curuf Ocağı işletmesini açarak, bölgemizde bulunan Çimento fabrikalarının çimento üretiminde kullandığı hammadde ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır.

2004 Yılından itibaren Alçı Taşı Ocağını faaliyete geçirerek Alçı sektörüne giriş yapmıştır. Bölgemiz ve çevre bölgelerimizde bulunan Çimento Fabrikalarının alçı taşı ihtiyaçlarını tam zamanında, yüksek kaliteli ve başarılı bir şekilde karşılamış ve bu alanda bölgemizin önde gelen alçı firması haline gelmiştir. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren çeşitli alanlarda lojistik hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Bünyesindeki araç ve makina parkını büyüterek bölgemizin nakliye ve lojistik sektöründe tercih edilen firmaları arasındaki yerini almıştır. Şirketimiz bugün, Bölgemizin önde gelen Çimento, Alçı Taşı, V.Curuf ve Lojistik Firmaları arasında bulunmakta ve bu alanlarda iyileştirme, kapasite artırımı, modernizasyon çalışmalarına devam etmektedir.

Neden Biz?

Vizyonumuz

Geleceğin lojistik ihtiyaçlarına bugünden hazır olmak ve kalıcı fark yaratmak.

Misyonumuz

Müşterilerine, yenilikçi, kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı anlayışla yaklaşarak, sosyal sorumluluk bilincine sahip, sektöründe öncü ve uzman personelle yoluna devam etmek.

Hedeflerimiz

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

  • Birsöz Group-Hakkımızda
Yukarı