Bize Ulaşın; 0312 442 44 74

MADENCİLİK

Yurtiçinde dökme çimento ve hammadde taşımalarını gerçekleştiren Birsöz Nakliyat, çimento fabrikalarının üretimi için gerekli olan kömür, curuf, petrokok, klinkeri alçı taşı gibi hammaddelerin tedarik ve lojistiğini gerçekleştirmektedir.

KALİTE VE GÜVEN

Kurulduğumuz yıldan bu yana Birsöz Group Madencilik olarak, Türkiye’de endüstriyel ham madde ihtiyacının bir kısmını karşılayan ve kısa zamanda madencilik sektörünün önde gelen firmalarından birisiyiz.

HEDEFİMİZ

En kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi değişmez ilkeleri haline getiren, sorumluluk taşıyan ekip arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam ediyoruz. Bu anlayışın temelinde ise topluma faydalı, ülkemiz adına verdiğimiz değer bulunmaktadır.

Çevreye Saygı Duyuyoruz

Sosyal sorumluluk adına projelerimizde çevreye ve insana değer veriyoruz. Elde ettiğimiz maddi kazançlar kadar çevreye ve insanlara fayda sağlayacak projeler gerçekleştirmeyi de büyük bir kazanım olarak görüyoruz.


  • Birsöz Group- Madencilik
  • Birsöz Group- Madencilik
  • Birsöz Group- Madencilik

Ülkemiz Ekonomisine
büyük katkı sağlıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana çevreye duyarlı bir duruş sergileyen, ekolojik dengenin korunması ve doğal zenginliğin artması için çalışmalar yapan Birsöz Group Madencilik, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşların yanında olmaya devam ediyor.

  • Kalite, hizmet ve güven ilkelerinden ödün vermeden 21. yüzyıl Türkiye'sine daha çok kaynak kazandırma düşüncesi ile çalışmaktadır.

  • En kısa zamanda sektörün önde gelenleri arasında yer almayı başarmıştır.

  • Sahip olduğumuz bu bilinci de yenilikçi vizyonumuzla birleştirerek her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet verme yolunda hiç durmadan ilerliyoruz.

Daha detaylı bilgi için; Bizimle iletişime geçin.

Yukarı