Bize Ulaşın; 0312 442 44 74

PETROL

2018 itibarıyla 590’ın üzerinde sözleşmeli bayi sayısına ulaşan Aytemiz, yurt çapında akaryakıt dağıtımı ve bayilik oluşturma faaliyetlerini gittikçe artan bir büyüme ivmesiyle sürdürmektedir.

GENİŞ AKARYAKIT İSTASYONU

Aytemiz bugün itibari ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde 10 ikmal noktası, Mersin, İzmit, Kırıkkale,Trabzon ve Alanya’da bulunan 220.000 m3 depolama kapasiteli depolama ve dolum terminalleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

TEMİZ VE KALİTELİ YAKIT

Aytemiz'den aldığınız yakıt; İçerisindeki katkı sayesinde motorunuzu temiz tutarak çöküntü oluşumunu engellerken motorunuzdaki mevcut çöküntülerin temizlenmesinde de etkin bir rol üstlenir. Üst düzey çalışma performansı sağlar.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet standardını her geçen gün yukarıya taşıyan Aytemiz, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam etmektedir.


  • Birsöz Group- Aytemiz Petrol
  • Birsöz Group- Aytemiz Petrol
  • Birsöz Group- Aytemiz Petrol

Aytemiz
"Türkiye’ye Enerji Verir"

Akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası olan Aytemiz, şaşırtan hizmetleri, teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

  • Modern yüzü, rekabetçi fiyatları, şaşırtan hizmet ve ürünleriyle, tüm müşterilerine ihtiyaç duydukları enerjiyi en temiz şekilde sunmayı ve en iyi alışveriş tecrübesini yaşatmayı temel misyon olarak benimsemiştir.

  • Verdiği iyi hizmet, sağladığı yüksek fayda ve ileri teknolojisi ile yaşattığı eşsiz tecrübe sayesinde, tanıştığı herkesi kendine yürekten bağlayan istasyonlarımızı tekrar ziyaret etmek, tüm müşterilerimiz için vazgeçilmez bir alışkanlık ve keyif olacak.

  • Doğaya saygılı ve çevresine pozitif enerji vermek için tüm gücünü ortaya koyan bir markaya bağlandığı için, tüm Aytemiz çalışanları gibi tüm paydaşları da gururlu ve mutlu olacak.

  • Bi’ kere Aytemiz, hep Aytemiz.

Daha detaylı bilgi için; Bizimle iletişime geçin.

Yukarı